Vzdelávanie od 19. apríla

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Vážení rodičia, priatelia,
v zmysle dnešných usmernení ministerstva školstva je obnova prezenčného vyučovania pre ďalších žiakov školy naplánovaná takto:
1. od 19. apríla žiaci 8. a 9. ročníka ZŠ,
2. od 26. apríla žiaci 5. – 7. ročníka ZŠ.
Prezenčná výuka je podmienená priaznivou epidemiologickou situáciou podľa regionálneho COVID automatu na stránke Ministerstva zdravotníctva (okres Malacky je momentálne v II. stupni varovania).
Účasť na vyučovaní bude štandardne podmienená pretestovaním jedného zákonného zástupcu a testuje sa tiež žiak na 2. stupni ZŠ a gymnázia.
Žiakov 8. a 9. ročníka ZŠ pred návratom od 19. apríla bude možné testovať v školy:
1. kloktacími testami (testovanie prebehne pravdepodobne štvrtok 15.4. poobede),
2. Ag-testami (testovanie prebehne pravdepodobne piatok 16.4. poobede),.
Žiak samozrejme môže byť otestovaný aj mimo školy na inom mobilnom odbernom mieste.
Prosíme rodičov žiakov 8. a 9. ročníka ZŠ, aby svoje vyjadrenie ohľadom testovania žiakov vykonali urgentne do utorka 13.4. 2021 12.00 hod. – kvôli objednávke kloktacích testov.
Testovanie rodičov žiakov 8. a 9. ročníka (ako aj I. stupňa) prebehne v štandardnom čase v piatok 16.4. (registračný formulár bude zverejnený v stredu 14.4.).
Ďakujeme za porozumenie!
Prajeme pokoj a dobro.
cšm

Ďalšie novinky, ktoré by vás mohli zaujímať

Ľúbime Vás – všetkým mamičkám ku dňu matiek od detí cšm
Milé mamičky, deti cšm si v spolupráci s pani učiteľkami a vychovávateľkami pre Vás pripravili darček ku dňu matiek v podobe videa. My sa spolu s nimi pripájame k želania všetkého dobrého a poďakovaniu za povolanie MATKA, ktoré ste vo svojom živote prijali.
Pondelok 10. mája 2021 sa do lavíc vrátia študenti 1. – 3. ročníka GYM
Po tohto týždňovej aktualizácií COVID AUTOMATU sa všetci študenti gymnázia vracajú do školy. Nasledujúci týždeň budú mať upravený rozvrh, do ktorého boli pridané hodiny s triednym učiteľom a so školským psychológom na sceľovanie a budovanie triedneho kolektívu. 
Sv. omša 7.5. o 8:00
Vážení rodičia, priatelia školy, srdečne Vás pozývame k účasti na piatkovej (07.05. 2021) sv. omši o 8:00 zo školskej kaplnky. Link: Svätá omša Prajeme Vám požehnaný čas.
Celoslovenské kolo súťaže Junior Internet
Dňa 23.4. 2021 som sa zúčastnil celoslovenského kola súťaže Junior Internet, ktoré prebehlo formou online konferencie. Súťažil som v stredoškolskej kategórii Junior App s projektom Simple Desktop VR. Juraj Hušek, 3.G
Archív noviniek